Director comercial vânzări/închirieri imobiliare și proiecte noi

Departamentul vânzări

TOPIMOBILIARE ȘI PROIECTE NOI Dirijate De „TOP JUST” SRL care se află într-o continuă dezvoltare în domeniul imobiliar si juridic , în legătură cu extinderea activității angajeaza Director comercial /Director Vinzări pentru a dirija, a forma echipă, a administra compania.

Dacă Ești Persoană Deschisă, ești cinstit, ai experiență in domeniu și Poți Să Discuți Cu Oamenii, Poți Să Fii Convingător Sau Să Duci Tratative si să administrezi o companie, esti de acord să lucrezi in baza unui comision , atunci te invităm la noi.

  • Full time
  • Juridică

Contacte

Compania garantează și oferă

  • cel mai atractiv comision, în funcție de profesionalism și rezultat de la 50 pina la 65% comisie din vinzari sau chirie din venit in cadrul companiei, sau in afara companiei de la 50% pina la 85% daca activezi independent si doresti un parteneriat
  • suport profesionist în domeniu pe perioada de stagiere, chiar dacă nu aveți experiență;
  • achitarea comisionului legal din prima zi de colaborare;
  • instruire profesională, posibil școlarizare;
  • sprijin la studierea unor probleme teoretice și realizarea lor în practică;
  • suport la bază de date cu furnizori și clienți;

Atribuții de funcție

  • Formarea echipei;
  • Organizarea tratativelor cu companiile de construcții;
  • Urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine;
  • Organizarea activităților companiei;
  • Stabilirea obiectivelor pentru subordonați;
  • Semnarea contractelor;
  • Altele.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare, preferabil - profil juridic sau economic;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
  • Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Experiență în domeniu;
  • Capacitatea de a conduce si de a convinge;
  • Persoana foarte energică;
  • Cunoasterea pieții si legislației;
  • Cunoasterea excelentă a PC.

Constituie un avantaj:

  • cunoașterea actelor juridice;
  • experiență în vânzări/închirieri și negocieri.