Specialist jurist imobiliar proiecte noi

Departamentul vânzări

Dacă ești persoană fizică sau juridică, activezi în domeniul juridic în calitate de jurist sau avocat, sau intenționezi să te specializezi în acest domeniu, ori ești specialist imobiliar, poți să discuți deschis cu oamenii, ești activ fizic și îți dorești un venit de bază sau suplimentar, indiferent dacă ai sau nu experiență în domeniu, sau dorești să colaborezi în cadrul unui parteneriat, atunci îți spunem bun venit pentru o activitate într-un proiect comun.

Suntem în căutare de colaboratori și parteneri de încredere de pretutindeni, atât din mun. Chișinău cât și din teritoriul R.Moldova! Suntem specializați în domeniul juridic, cetățeniei, ,înființări firme, imobiliare, proiecte noi vânzări, investiții, altele, dar dorim să ne extindem activitatea și suntem deschiși față de orice propunere.

  • Full time
  • Juridică

Contacte

Compania garantează și oferă

  • mai multe tipuri de colaborare;
  • comision până la 65%, dacă activați în cadrul companiei sau până la 85% în cadrul unui parteneriat, dedus în funcție de profesionalism și rezultat.
  • suport pe platformele companiei;
  • suport pe perioada de stagiere, în cazul în care sunteți la început de cale, chiar dacă nu aveți experiență;
  • achitarea comisionului legal din prima zi de colaborare, dacă lucrați în cadrul companiei;
  • instruire profesionistă, posibil școlarizare pentru domeniul activități imobiliare;
  • sprijin la studierea unor probleme teoretice și realizarea lor în practică;
  • oferim bază de date cu furnizori și clienți;
  • suport juridic în toate acțiunile;
  • grafic flexibil în funcție de posibilitățile Dumneavoastră;
  • posibilitatea de a munci și la distanță.

Atribuții de funcție:

  • se stabilesc pentru fiecare funcție în mod aparte;
  • interacțiunea directă cu clientul;
  • oferirea informației corecte clienților și orientarea lor spre decizia corectă;
  • consultanța juridică și asistența clienților la birou, notar, ș.a.;
  • întocmirea contractelor;
  • dosare instanța;
  • altele.

Cerințe față de candidat:

  • corectitudine și transparență în acțiuni obligatorii;
  • comunicabil, dinamic, corect, ferm, convingător în lucrul cu clienții;
  • studii superioare, cel puțin superioare incomplete;
  • cunoașterea limbii române și ruse obligatoriu, comunicare și scriere fără erori gramaticale (engleza sau alte limbi vor fi un avantaj);
  • capacitatea de a se informa și învăță permanent;
  • capacitatea de soluționare a problemelor în situații de stres;
  • abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de inițiativă.

Constituie un avantaj:

  • practica in acte juridice
  • practica vinzari si negocieri